O firmie

Firma P.P.H.U. "AS" s.c. od 12 lat zajmuje się produkcją samoprzylepnych filcowych podkładek pod meble, gumowych i silikonowych antypoślizgowych podkładek meblowych w opakowaniach, nawojach jak i tzw. luz. Wkładek do butów filcowych, alutermicznych, antyodorowych, skórzanych itp., oraz wyrobów z filcu naturalnego do grubości 30mm w stan darcie jak i na zamówienie. Oferujemy produkty wykonane z włóknin technicznych wysokiej jakości, oraz surowców naturalnych mające zastosowanie w wielu dziedzinach naszego życia.

Działalność firmy obejmuje również handel artykułami wyposażenia wnętrz; ceraty, koronki, dywaniki łazienkowe, maty łazienkowe, wycieraczki, maty antypoślizgowe pod dywany i chodniki, maty ochronne z poliwęglanu pod krzesła i fotele z atestem PZH, wykładziny gumowe zwykłe, zbrojone i samochodowe, strecz, odbojniki gumowe, silikonowe, polietylenowe i metalowe. Świadczymy usługi cięci na pasy, wykrawania i wycinania dowolnych kształtów i wymiarów z filcu, włóknin technicznych, gumy, silikonu, itp. z materiałów własnych i powierzonych. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku, stale rozszerzamy asortyment, wprowadziliśmy nowy produkt podkładki samoprzylepne:

- "Mix 2+1", "Hi per Mix", koła Q12,Q17, koła z z centralny otworem, korki z filcu naturalnego Q25x20mm, nowe klejone do ściany z możliwością do samodzielnego przykręcenia odbojniki BumAS, usługę "FLOKOWANIA", kolorowe nakładki filcowe dwustronne oraz nakładki filcowe antypoślizgowe na krzesła, fotele, ławy, ławki, do ogródków piwnych itp., Wyroby z filcu kolorowego: torby, piórniki, futerały na chusteczki, przekładki do patelni i nakładki, torby na drzewo kominkowe, etui na tablety i smartfony. dywaniki antypoślizgowe do łazienki.

Naszą ofertę kierujemy do producentów, odbiorców indywidualnych i hurtowych.

Dbając o potrzeby klienta umożliwiamy ustalanie indywidualnych zasad współpracy.

Powstaliśmy by tworzyć i tworzymy dla najlepszych firm w Polsce jak i poprzez naszych kooperantów w Europie, zaufało nam ponad 3400 firm dołącz do nas zapraszamy.

 

 

 
facebook